₺0,00
Nemrut

NEMRUT-HALFETİ TURU Günübirlik

Created with Sketch.
₺0,00

Tur Güzergahı

TUR PROGRAMI
TUR PROGRAMI

NEMRUT DAĞI-ATATÜRK BARAJI-ESKİ YENİ HALFETİ TEKNE TURU

Belirtilen saatte Gezi Otobüsü tur organizasyonunun önünde toplanarak Niğde'den hareket ediyoruz. Keyifli bir yolculuğun ardından güneşin doğuşunu izlemek üzere Nemrut Dağı'na ulaşıyoruz. Yaklaşık 2000 rakımda güneşin eşsiz güzellikleri içerisinde doğuşunu izliyoruz. Daha sonra vereceğimiz kahvaltı molasının ardından Şanlıurfa'ya hareket ediyoruz.
Bir sonraki durağımız Güney Doğu coğrafyasına hayat veren en önemli kaynağı olan Atatürk Barajı'na gidiyoruz. Burada vereceğimiz çay ve kahve molasının ardından Yeni Halfeti ilçesinin merkezinden geçip görenleri güzelliği ile büyüleyen Saklı Kent ünvanı alan, Eski Halfeti'ye varıyoruz. Burada Birecik Baraj Gölü, üzerinde yapacağımız tekne turu ve öğle yemeğinin ardından bölgede serbest zaman geçireceğiz.
Belirtilen yer ve saatte toplanarak Niğde'ye dönmek üzere hareket ediyoruz.
Güzel mutlu anılar biriktirdiğimiz günün sonunda vedalaşarak bir sonraki Gezi Otobüsü Niğde turunda görüşmek üzere ayrılıyoruz.

Turlara Neden Gezi Otobüsü ile Katılmalısınız?

Tur organizasyonlarımızda ekibimiz sizler için tur araçlarını özenle kontrol eder ve tura hazırlar. Araç içi ikramlardan, bölgede alacağınız öğle yemeğine kadar aylar öncesinden planlamalar yapılır ve sizin için hazırlanır. Bölgenin en profesyonel rehberleri eşliğinde geziler tamamlanır. Turlar organize edilir, mola yerleri seçilir. Araçlarımızda çalacak müziklere kadar müdahil olunarak en iyisi sizler için hazırlanmaya çalışılır. Tercih sebebi olmamız için fark yaratmamız gerektiğinin farkındayız. Sabah Niğde'nin yol güzergahı üzerinde bulunan ilçelerden hareket avantajı sağlayarak size daha kolay bir ulaşım sağlıyor ve sizleri kusursuz operasyonlarımızda aramızda görmek istiyoruz. Gezi Otobüsü ile gezeceğiniz yerleri daha bir güzel göreceksiniz.

Turda Öne Çıkanlar

  • Nemrut Dağı
  • Atatürk Barajı
  • Eski Yeni Halfeti
  • Tekne Turu

Bunu da beğenebilirsin